SORUMLULUK VE HAKLAR 

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Made Mutfak ya da bağlı şirketlerine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Made Mutfak sitelerindeki bağlantılar sizi Made Mutfak ağının dışına götürebilir ve Made Mutfak, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Made Mutfak, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Made Mutfak veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Made Mutfak ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Made Mutfak sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla Made Mutfak’a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb. dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Made Mutfak’ın mülkiyetine geçecek ve Made Mutfak’ın mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Made Mutfak ya da bağlı şirket ve şubelerinin web sitelerine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Made Mutfak sorumlu tutulamaz. Made Mutfak 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.